Hisse Analiz

EndeksSon%Değ.
BIST 10090.382,700,69
BIST 30110.907,000,79
BIST 5086.550,200,74
BIST HIZM57.625,100,62
BIST MALİ118.909,001,05
BIST SINAİ96.222,200,04
BIST TEK82.853,80-0,52
DAX12.064,300,20
NIKKEI 22519.262,500,93
NASDAQ5.363,990,17
CAC 405.020,90-0,24
  • EN ÇOK İŞLEM GÖREN
HisseSonHacimTL
  border=GARAN8,93549.503.507,00
  border=THYAO5,53520.120.877,00
  border=AKBNK8,89159.440.001,00
  border=HALKB11,36143.457.385,00
  border=YKBNK3,83110.541.622,00
EndeksSon%Değ.
 RTALB11,6916,78
 YYAPI1,2815,32
 BEYAZ8,3314,90
 BISAS1,266,78
 ASYO1,996,42
AVGYO4,33-19,96
OZGYO1,57-16,04
ALCTL8,60-13,57
AKGUV3,00-8,81
MEMSA0,15-6,25
EndeksSon%Değ.
EUR/USD1.07980.14
EUR/JPY120.230.50
USD/JPY111.3650.38
USD/BRL3.1078-1.04
Brent Petrol Online Spot (OTC)115.210.35
ALTIN ONS1243.63-0.13
Bakir (Spot - USD/lb)3.22560.01
Silver Future30.291.85

Varantlar

HisseSonDeğiş.
DXD4CV0,12300,00
AQIPCV0,03200,00
FXIPDV0,03200,00
FXIPEV0,03200,00
HAIHOV0,03200,00
HADIFV0,03200,00
TUDTEV0,02100,00
Varant nedir?

Periyodik Raporlarımız

Piyasa Yorumları

24 Mart
09:38
XAU/USD (ONS) ABD 10 yıllık tahvil faizlerindeki sert gerileme devam ediyor. %2,6’lardan %2,41’lere geldik. ABD reel faizleriyle ters işlem gören ons altında da bu doğrultuda 1210’dan başlayan yükselişine devam ediyor. Şu anda 1,247’den işlem gören ons altın, 1250- 1280 aralığında konsolidasyon oluşabilir. Dikkat edilmesi gereken nokta 1,250 seviyesi ve bu seviye geçilmekte zorlanıyor. Destekler 1,245 / 1,242 / 1,240 ve 1,236 ( aynı zamanda stop-loss)...
24 Mart
09:37
EURUSD : FED’in faiz kararı sonrası değer kaybeden, Hollanda seçimlerinde umduğunu bulan, dolar endeksiyle destek alan paritede 1,080 seviyesi klit eşik durumunda. %38,2 Fibonacci düzeltme seviyesi 1,0710( stop-loss) desteği üzerinde tutunması yükseliş eğiliminin devam isteğine işaret ediyor. Desteklerimiz; 1,0770 /1,0740 / 1,0710 – 1,0680- 1,0660 Dirençlerimiz ; 1,08 /1,0820 / 1,0880...
24 Mart
09:37
USDTRY Dolar/TL'de 3,6354 seviyesi civarında bir hareket görüyoruz. %61,8 Fibonacci düzeltme seviyesine denk gelen 3,60 desteği üzerine kalıcılık yükseliş eğilimini destekleyebilir ve USD/TRY 3,65 – 3,68 dirençlerini hedefleyebilir. 3,60 kırıldığında ise 100 günlük ortalama bölgesi olan 3.55 kuvvetli destek olacaktır....
24 Mart
09:37
Dün güne 109,825 seviyelerinden başlayan BIST 30 Nisan vadeli endeks sözleşmesi gün içinde 109,250 – 110,100 bandında hareket edip günü 109,650 seviyesinden kapattı. Son zamanlarda dart bir bantta sıkışan ve genelde günlük olarak düşüş eğilimi gösteren sözleşmede bugün içinde yatay bir hareket bekliyoruz. Sözleşmede 108,900 – 107,600 – 106,500 seviyeleri destek 110,400 – 111,600 – 112,800 seviyeleri direnç seviyeleridir....
22 Mart
10:57
XAU/USD (ONS) ABD 10 yıllık tahvil faizlerindeki sert gerileme devam ediyor. %2,6’lardan %2,41’lere geldik. ABD reel faizleriyle ters işlem gören ons altında da bu doğrultuda 1210’dan başlayan yükselişine devam ediyor. Şu anda 1,247’den işlem gören ons altın, 1250-1280 aralığında konsolidasyon oluşabilir. Destekler 1,242 / 1,240 ve 1,235’de ...

Forex Piyasa Yorumları

25 Ocak
10:32
25.01.2017 USDJPY Gün İçi Teknik Seviyeler ...
25 Ocak
10:32
25.01.2017 USDTRY Gün İçi Teknik Seviyeler ...
25 Ocak
10:31
25.01.2017 EURUSD Gün İçi Teknik Seviyeler...
24 Ocak
09:52
24.01.2017 USDJPY Gün İçi Teknik Seviyeler...
24 Ocak
09:51
24.01.2017 USDTRY Gün İçi Teknik Seviyeler...

Haberler

25 Mart
00:38
Gun Baslangici (Test)...
24 Mart
18:27
TURKIYE EKONOMI GUNDEMI - 27 MART...
24 Mart
18:27
DUNYA MERKEZ BANKALARI GUNLUGU - 24 MART/31 MAYIS...
24 Mart
18:27
DUNYA BORSALARI TATIL TAKVIMI...
24 Mart
18:27
DUNYA EKONOMI GUNDEMI...

Resmi Bültenler